�������������� ����

با امضای قرارداد بین پاکرو و امداد خودرو رفاه ایرانیان؛امدادرسانی به هیونداهای هیبریدی به امداد خودرو رفاه سپرده شد. شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان مسئولیت امدادرسانی به خودروهای هیوندای هیبریدی در کشور را بر عهده گرفت.طبق اعلام روابط عمومی شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان با امضای قرارداد همکاری بین شرکت پاکرو سبز قشم نماینده رسمی محصولات هیوندای هیبریدی در ایران و امداد خودرو رفاه ایرانیان، وظفیه امدادرسانی به خودروهای هیوندای هیبریدی به امداد خودرو رفاه سپرده شده است.شایان ذکر است، شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان در یک قرارداد خدمات امدادی با نماینده رسمی هیوندای هیبریدی، عهده دار انجام تمام ماموریت های محوله امدادی، و حمل تمام خودروهای تحت پوشش این شرکت در سراسر کشور با استانداردهای مطلوب، شده است. همچنین به منظور ارائه بهتر خدمات امدادی به دارندگان محصولات هیبریدی هیوندای قرار است که نسبت به استانداردسازی خودروهای امدادی و امدادگران براساس مجوزها و دستورالعمل های وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام شود.دارندگان خودروهای هیوندای هیبریدی برای دریافت خدمات امدادی می توانند با مرکز تماس شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان به شماره 02164026 تماس حاصل کنند.

به منظور افزایش خدمات رسانی به مردم انجام شد: امضای توافق نامه همکاری امداد خودرو سایپا و امدادخودرو رفاه ایرانیان دو شرکت امداد خودرو سایپا و امداد خودرو رفاه ایرانیان با هدف افزایش خدمات رسانی به مردم و خودروسواران، توافق نامه همکاری با یکدیگر امضاء کردند. طبق اعلام روابط عمومی شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان موضوع توافق نامه همکاری این شرکت که اولین امداد خودرو بخش خصوصی کشور نیز هست با شرکت امداد خودرو سایپا که وظیفه امدادرسانی به محصولات گروه خودروسازی سایپا را بر عهده دارد، همکاری متقابل و بهره گیری از امکانات و ظرفیت های طرفین به منظور ارایه خدمات امدادی متقابل به اعضاء و مشتریان هر یک در سراسر کشور اعلام شده است.شایان ذکر است، همکاری های امدادی برای ارائه خدمات در محل، مشارکت در کنترل و نظارت دوره ای بر عملکرد ناوگان امدادی بصورت حضوری و غیر حضوری، و همکاری در توسعه فعالیت های اطلاع رسانی از اهداف توافق نامه مورد اشاره است. همچنین، همکاری در زمینه فعالیت های مرتبط با تحقیق و توسعه، مشارکت با سازمان های دولتی، غیر دولتی و عمومی در راستای اجرای بهینه موضوعات توافق نامه، و همکاری مشترک در طرح های ویژه و خاص در مناسبت های فصلی ملی و مذهبی از دیگر اهداف تفاهم و توافق شرکت های امداد خودرو رفاه ایرانیان و امداد خودرو سایپا اعلام شده است. یادآور می شود که دارندگان خودرو می توانند برای درخواست خدمات امدادی از مرکز پیام امداد خودرو سایپا با شماره 096550 و مرکز پیام امداد خودرو رفاه ایرانیان به شماره 02164026 اقدام کنند

به گزارش «پرشین خودرو»، سید حسین هاشمی به همین منظور تقدیرنامه ای به مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان تقدیم کرد که متن آن به شرح ذیل است: برادر گرامی علیرضا برنجی مدیرعامل شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان موجب خرسندی است که در سایه الطاف الهی فرصتی پدید آمد تا شایستگی های خود را در عرصه خدمت رسانی به نحو احسن به منصه ظهور گذارید. بی شک تلاش ها و اقدامات موثر جنابعالی و سایر همکارانتان در ستاد نوروزی سال 1393 موجب ارتقاء کیفی سطح خدمات به هم میهنان گرامی و تامین هرچه بیشتر ایمنی مسافرین نوروزی و کاهش 50 درصدی کشته شدگان ناشی از تصادفات و سوانح رانندگی استان تهران شده است. بدینوسیله با تشکر و قدردانی از شما و اهداء لوح تقدیر به منظور ارج نهادن به زحمات بی دریغ تان در سالی که مزین به نام "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی " است، توفیق خدمتگزاری بیشتر به هموطنان عزیزمان را برای شما از درگاه خداوند منان آرزو دارم. سید حسین هاشمی- استاندار تهران  یادآور می شود که امداد خودرو رفاه ایرانیان در ایام سفرهای نوروزی 1393 با استقرار ایستگاه های جاده ای در تمام محورهای مواصلاتی استان تهران نسبت به ارائه خدمات امدادی به گروه خودروساز خارجی و هموطنان عزیز اقدام کرده بود.

پویا نیوز:مدیرعامل شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان با تشریح طرح جدید این شرکت برای ارائه خدمات امدادی رایگان به صاحبان خودروهای خارجی و داخلی، گفت: به صاحبان بیمه بدنه خودرو از شرکت بیمه نوین، خدمات امدادی رایگان ارائه خواهد شد. به گزارش پویا نیوز،علیرضا برنجی در  نشست خبری، اظهار داشت: طبق تفاهمی که با شرکت بیمه نوین داشته‌ایم، خدمات امدادی رایگان به خریداران بیمه بدنه خودرو از شرکت بیمه‌ نوین ارائه خواهد شد. وی با بیان اینکه این طرح در قالب 3 بسته با مبالغ متفاوت تعریف شده است، گفت: بالاترین رقم این خدمات، 20 هزار تومان است که برای امداد در عرض یک هفته تعیین شده و قابل تمدید است. برنجی افزود: از طریق کارت ارمغان نوین، امکان ارائه 15 آپشن به مشتریان وجود دارد که 6 نوع از این آپشن‌ها رایگان است. به گفته برنجی، افرادی که دارای بیمه بدنه خودرو از شرکت بیمه نوین هستند، در مرحله اول یک کارت ارمغان نوین به صورت رایگان دریافت می‌کنند که برای 6 نوع خدمات مانند پنچرگیری و حمل خودرو تا 10 کیلومتر می‌توانند به صورت رایگان از این کارت استفاده کنند و برای دریافت خدمات دیگر نیز از تخفیف 20 تا 50 درصدی برخوردار می‌شوند. وی با تشریح 3 ویژگی این طرح، گفت: ارائه خدمات رایگان به افراد واجد شرایط، کاهش زمان انتظار امدادخواهان در جاده‌ها و شهرها و تعمیر در محل از جمله ویژگی‌های کارت ارمغان نوین است. به گفته وی، این خدمات قابل ارائه به خودروهای خارجی و داخلی است و تمام بیمه‌گزارانی که نسبت به انعقاد قرارداد بیمه بدنه با شرکت بیمه نوین اقدام کنند، از این خدمات برخوردار خواهند شد. وی با انتقاد از فعالیت شرکت‌های امدادی غیر مجاز در کشور، گفت: دستگاه‌های مربوطه باید نظارت بیشتری بر امدادرسانی به خودروها داشته باشند.  

به گزارش ايرنا، عليرضا برنجي در نشست تخصصي نمايندگان استاني امداد خودرو رفاه ايرانيان كه با حضور نمايندگان پليس راه ناجا،سازمان راهداري وحمل ونقل جاده اي كشور و سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور برگزار شد، به ارايه خدمات اين تعاوني به صورت شبانه روزي در سراسر كشور در آستانه شروع سفرهاي تابستاني اشاره كرد و افزود: ناوگان ما در طرح تابستاني خود به بالغ بر ۹۸۷ دستگاه خودرو امدادي، ۱۸۶ ايستگاه ثابت و سيار امدادي در سراسر كشور امداد رساني فني خواهد داشت. به گفته وي طرح امداد رساني در ايام تابستان قراراست در دو مرحله اجرا شود كه مرحله اول آن از اول تيرماه آغاز و تا ابتداي ماه مبارك رمضان ادامه دارد و مرحله دوم آن نيز از پايان ماه مبارك رمضان تا ۳۱ شهريور همزمان با بازگشايي مدارس ادامه خواهد داشت . وي تصريح كرد: در اين طرح تمامي جاده ها و محورهاي كشور خصوصا مسيرهاي منتهي به شهرهاي زيارتي و گردشگري تحت پوشش خدمات رساني فني اين تعاوني قرار خواهند گرفت . برنجي گفت:مسافران در صورت نياز به خدمات امدادي مي توانند بصورت ۲۴ ساعته با شماره تلفن ۶۴۰۲۶-۰۲۱ مركز پيام امداد خودرو رفاه ايرانيان تماس حاصل فرمايند . نماينده سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي كشور ضمن تقدير و تشكر از زحمات امدادگران در طرح امداد نوروز ۹۲ ، كسب رتبه برتر امدادرساني فني در جاده ها را به امدادگران و نمايندگان استاني اين تعاوني تبريك گفت و بر رعايت هر چه بيشتر دستورالعمل هاي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي تأكيد كرد.

پرشین خودرو: مرتضی تمدن استاندار تهران با اهدای تقدیرنامه ای از تلاش های مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان تقدیر کرد. به گزارش «پرشین خودرو»، در بخشی از این تقدیرنامه که برای «علیرضا برنجی» صادر شده، آمده است: بدینوسیله از خدمات شایسته جنابعالی در طرح افزایش ایمنی و حمل و نقل جاده ای مسافرین در نوروز سال 1392 و کاهش حوادث جاده ای استان تهران تشکر و قدردانی بعمل می آید. امید است سالیان آتی نیز در پناه خداوند منان؛ با استعانت از فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) منشاء اثرات خیر و خدمت صادقانه به مردم شریف ایران اسلامی باشید.

دوره آموزش عمليات امداد در زمان بروز حادثه براى امداد رسانان تحت پوشش امداد خودرو رفاه ايرانيان از ۲۴تيرماه جارى به مدت چهار روز در سالن همايش ستاد مردم نهاد شوراى شهر تهران برگزار خواهد شد.به گزارش روابط عمومى امداد خودرو رفاه ايرانيان عليرضا برنجى مديرعامل اين شركت با بيان اين مطلب گفت: كمبود كليت ساختارى و سازمانى امدادگران، ارتباط ضعيف درون سازمانى و برون سازمانى در صحنه عمليات، ناكافى بودن و نقصان در ساختار برنامه ريزى يكپارچه براى امدادگران خودرو و خلاء دانش و تجربه از ضروريات برگزار كردن دوره آموزش عمليات امداد در زمان بروز حادثه است.وى با اشاره به ضرورت آموزش امدادگران، تسريع خدمات امدادرسانى، كاهش خسارت جانى ومالى و هماهنگى بين بخش هاى مختلف در زمان بروز حادثه، تصريح كرد: افزايش ايمنى، بالابردن توانايى امدادرسانان و توانايى برخورد با مصدوم از ديگر عواملى است كه در اين دوره آموزشى به آن توجه خواهد شد. برنجى اظهار اشت: تمامى امدادگران فنى اين مجموعه موظف هستند كه گواهينامه فنى و حرفه اى حمل و يدك انواع خودروها را داشته باشند.مديرعامل امداد خودرو رفاه ايرانيان، با اشاره به اينكه تمامى امدادگران اين شركت دوره كمك هاى اوليه پزشكى را خواهند گذراند، افزود: دوره آموزشى عمليات امداد در زمان بروز حادثه براى تسريع در خدمات امدادى از ضروريات يك امداد رسانى به شمار مى رود كه امدادگران امدادخودرو رفاه ايرانيان با گذراندن اين دوره ها مدارك مربوطه را دريافت مى كنند.وى در مقايسه ارائه خدمات رسانى امدادى در ايران با ديگر كشورها اظهار كرد: امدادگران ايرانى بايد تلاش كنند استانداردهاى بين المللى را در ارائه خدمات به خودروهاى آسيب ديده رعايت كنند و يكى از اين عوامل، مديريت عمليات امداد در زمان بروز حادثه است. برنجى همچنين به استفاده صحيح از دانش فنى، مكانيكى و انسانى اشاره و اضافه كرد: اين عوامل مى تواند در كاهش فشار روانى به راننده موثر باشد.مديرعامل امداد خودرو رفاه ايرانيان با تاكيد بر اينكه امداد رسانى به موقع به خودرو آسيب ديده موجب كاهش ۸۰ درصدى ترافيك خواهد شد، خاطرنشان كرد: در نظر داريم با آموزش امدادگران اين مجموعه، سطح استاندارد امدادخودرورفاه ايرانيان را به استانداردهاى جهانى نزديك كنيم.يادآور مى شود دوره آموزش عمليات امداد در زمان بروز حادثه، با همكارى پليس راهنمايى و رانندگى تهران بزرگ، سازمان راهدارى و حمل و نقل جاده اى، سازمان حمل و نقل و ترافيك شهردارى تهران، اداره كل حمل و نقل و پايانه هاى استان تهران، ستاد فعاليت سازمان هاى مردم نهاد شوراى شهر، اورژانس تهران، جمعيت هلال احمر و اداره كل آموزش فنى و حرفه اى استان تهران از ۲۴ تا ۲۸ تيرماه جارى و از ساعت ۹ تا ۱۷ برگزار خواهد شد.

نوروزی با اشاره به اجرای طرح ساماندهی امدارسانی در بزرگراه‌ها عملکرد شهرداری در امدادرسانی بزرگراهی مطلوب نیست امدادرسانی در بزرگراه‌های تهران وضعیت مناسبی ندارد. به همین دلیل شهرداری پایتخت تصمیم گرفته از ابتدای مهرماه امسال طرح ساماندهی امدادرسانی در بزرگراه‌ها را اجرایی کند. خبرگزاری میراث فرهنگی ـ گروه شهری ـ معاون اجرایی سازمان حمل و نقل ترافیک تهران با انتقاد از وضعیت رسیدگی به خودروها توسط شهروندان، می‌گوید: فرهنگ استفاده از خودرو به درستی آموزش داده نشده است. با یک نگهداری خیلی ساده می‌توان جلوی اتفاقات بزرگ را گرفت. وحید نوروزی در ادامه به کیفیت نامطلوب لوازم یدکی که توسط خودروسازان ساخته می‌شود اشاره می‌کند که باعث شده امدادرسانی هم با نارضایتی شهروندان همراه باشد.به گفته او وظیفه مدیریت و کنترل امداد‌رسانی در بزرگراه‌ها با شهرداری تهران است. معاون اجرایی سازمان حمل و نقل ترافیک تهران با تاکید بر اینکه عملکرد این سازمان در زمینه امدادرسانی راضی نیست، می‌گوید: در امدادرسانی در بزرگراهها عملکرد خوبی نداشته‌ایم. امدادگران متفرقه در حال چپاول مردم‌اند. او با اشاره به طرح ساماندهی امدادرسانی در بزرگراه‌ها اضافه می‌کند: فقط شرکت‌های مجاز امداد‌رسانی می‌توانند در سطح بزرگراه‌ها انجام وظیفه کنند. در حال حاضر 53 بزرگراه مهم داریم که هر چهار بزرگراه به شرکتی برای امداد‌رسانی واگذار می‌شود و پلیس اجازه نمی‌دهد هر کسی در بزرگراه‌ها امداد رسانی کند. نوروزی با بیان اینکه جلوی سوء استفاده‌گران در امدادرسانی را می‌گیریم ادامه می‌دهد: ساماندهی امداد‌رسانی در بزرگراه‌ها موجب کاهش تلفات در سطح بزرگراه‌های شهر می‌شود.  

مشتری گرامی، از حسن انتخاب شما سپاسگزاریم. شرکت مدیران خودرو در راستای ارتقاء خدمات پس از فروش و افزایش رضایتمندی در گروه مشتریان، ضمن عقد قرارداد با شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان، اقدام به توسعه شبکه امداد خود نموده است. لذا به منظور بهره برداری از خدمات 24 ساعته (حمل خودرو به نزدیکترین نمایندگی مدیران خودرو) به دستورالعمل ذیل توجه فرمائید. 1- کارت امداد مدیران خودرو همراه با سایر اسناد خرید خودرو در اختیار مالک خودرو قرار خواهد گرفت. شماره سریال مندرج در این کارت منطبق با اطلاعات خودرو بوده و برای هر خودرو فقط یکبار صادر خواهد شد. لذا خواهشمند است در نگهداری این کارت نهایت دقت را بعمل آورید و در صورت فروش خودرو در اختیار مالک جدید قرار دهید. 2- کلیه دارندگان خودروهای MVM در صورت توقف در مسیرهای شهری و جاده­های برون شهری می­توانند در هر ساعت از شبانه روز با شماره مندرج در کارت امداد مدیران خودرو (64026-021) تماس حاصل و از امکانات این شرکت جهت حمل خودرو خود به نزدیکترین نمایندگی مدیران خودرو بهره­مند شوند. تذکر 1: در مقطع تماس با امداد، کارت خودرو که حاوی شماره شاسی و سایر مشخصات می­باشد را بهمراه داشته و پاسخگوی سایر سوالات به امدادگران از جمله محل توقف و کیلومتر خودرو باشید. تذکر 2: این خدمات صرفا در قالب حمل خودرو به نزدیکترین نمایندگی مدیران خودرو می­باشد و این شرکت از سایر تقاضاهای مورد درخواست در مقطع امداد، سلب مسئولیت می­نماید.  

عامليتهاي محترم مجاز شركت آسان موتور باسلام احتراما به استحضار مي رساند شركت امداد خودرو رفاه ايرانيان ، به عنوان شركت امدادي طرف قرارداد شركت آسان موتور جهت حمل و نقل خودروهاي هيونداي به وسيله خودروبر ( Car Carrier )با شماره تلفن 64026-021 معرفي مي گردد. لذا خواهشمند است همكاري لازم را با نمايندگان شركت مذكور به عمل آورديد.    

با سلام و احترام، بدینوسیله به اطلاع می رساند که شرکت مدیران خودرو در راستای ارتقاء خدمات پس از فروش و افزایش رضایتمندی در گروه مشتریان ضمن عقد قرارداد با شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان اقدام به توسعه شبکه امداد خود نموده است. از مهمترین نکات قابل ذکر در خصوص این قرارداد: 1. امکان بهره برداری گروه مشتریان خودروهای MVM از خدمات 24 ساعته حمل خودرو به نزدیکترین نمایندگی مدیران خودرو از طریق تماس با مرکز پیام این شرکت به شماره 64026-021 می باشد. تذکر: امدادگران شرکت مزبور فقط مجاز به حمل خودرو می باشند و اجازه تعمیرات در محل نخواهند داشت. 2. خودروهای دارای گارانتی از حمل رایگان در قالب شرایط مندرج در پیوست برخوردار می گردند. 3. خودروهای فاقد گارانتی از تخفیف پرهزینه حمل در فاتب شرایط مندرج در پیوست برخوردار می گردند. 4. برای خودروهای جدید یک کارت امداد صادر و باانضمام دستورالعمل پیوست و به همراه سایر اسناد خرید در اختیار مالک خودرو قرار می گیرد. 5. این قرارداد نافی فعالیت خودروهای S.O.S آماده سازی شده توسط شرکت که در اختیار نمایندگان قرار گرفته نمی باشد و ضروری است شماره مرکز پیام فوق الاشاره در اختیار پذیرش و امدادگران آن نمایندگی قرار گیرد که در مقاطع لزوم از خدمات حمل خودروهای متوقف در حوزه فعالیت نمایندگی برخوردار گردند. امید است با بهره برداری از امکانات حمل سراسری فراهم شده، زمینه ارائه خدمات به مشتریان بیش از بیش فراهم گردد. قبلا از همکاری های بعمل آمده سپاسگذاری می نماید.  

با سلام احترماً؛عطف به نامه شماره 2093/90 مورخ 31/03/90 ضمن تشکر از اعلام نرخ های مصوب آن شرکت باستحضار میرساند: مراتب جهت بهره برداری لازم به کلیه شعب این شرکت اعلام گردیده، مقرر شد در صورت نیاز به جایجایی وسایل نقلیه آسیب دیده از خدمات آن شرکت بهرمند گردند.ف885