عطاي مجوز فعاليت به امداد خودرو رفاه ايرانيان از سوي پليس راهنمايي و رانندگي ناجا

اعطاي مجوز فعاليت به امداد خودرو رفاه ايرانيان از سوي پليس راهنمايي و رانندگي ناجا

به دنبال افزايش رضايت مشتريان و توسعه فعاليت هاي شرکت امدادخودرو رفاه ايرانيان، اداره حمل و نقل عمومي معاونت عمليات ترافيک پليس راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي مجوز فعاليت اين شرکت را صادر کرد.

طي اين مجوز که به فرماندهان انتظامي استانهاي کشور، پليس راه، راهور و مرکز اطلاعات و کنترل ترافيک پليس راهور ناجا نيز ابلاغ شده، بر ضرورت ارائه خدمات مناسب به مردم و امدادخواهان تاکيد شده است.

عليرضا برنجي مديرعامل امداد خودرو رفاه ايرانيان در رابطه با دريافت  اين مجوز گفت : با استناد به اساسنامه شماره 303943 و به منظور خدمات رساني بهينه به مردم در سطح راهها و جاده هاي کشوراين مجوز به شرکت امدادگر خودرو رفاه ايرانيان اعطا شده است.

وي تصريح کرد: پليس راهنمايي و رانندگي ناجا شرايط و ضوابطي را براي فعاليت اين شرکت در نظر گرفته که از آن جمله مي توان به دارا بودن سن پنج سال براي ناوگان امدادي اين شرکت و استفاده از چراغ گردان در مرتفع ترين قسمت وسيله نقليه امدادي اشاره کرد.

برنجي افزود: امدادگران خودرو اين شرکت موظف مي باشند مجوز اعطا شده پليس راهور را جهت رويت امدادخواهان همواره  بر روي شيشه جلوسمت راست خودرو امدادي نصب نمايند.

برنجي در همين رابطه خاطرنشان کرد: هرگونه نارضايتي در خصوص خدمات رساني فني امدادگران از طريق سامانه 64026 – 021 مورد رسيدگي و پيگيري قرار خواهد گرفت.                                      

شايان ذکر است امداد خودرو رفاه ايرانيان هم اکنون داراي مجوز از پليس راهور ناجا بوده و مجري خدمات امدادي 6 گروه خودروساز خارجي: آسان موتور، اطلس خودرو، مديران خودرو، نگين خودرو، رامک خودرو و جيلران موتور بوده و آمادگي ارائه خدمات استاندارد در چارچوب قوانين به کليه متقاضيان را دارد و همچنين اين شرکت طي ماه هاي گذشته دوره هاي آموزشي مشترکي را براي امدادگران با همراهي سازمانهايي همچون پليس راهنمايي و رانندگي، اورژانس، سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي و سازمان هلال احمر برگزار کرده و هدف خود را ارائه خدمات مناسب و سريع به امدادخواهان اعلام کرده است .