فریب امداد خودروهای فاقد مجوز را نخورید

عصرخودرو: به گزارش روابط عمومی امداد خودرورفاه ایرانیان این روزها تعداد شرکت‌ها و افراد فرصت طلبی که با سوء‌استفاده از نام تجاری شرکت های امدادی معتبر با مشتریان تماس می‌گیرند، افزایش یافته است.

 

به گزارش «عصرخودرو» لذا این شرکت از امداد خواهان تقاضا می نماید فریب امداد خودروهای غیر مجاز را که خدمات غیر استاندارد با هزینه‌های بالا به مشتریان تحمیل می‌کنند را نخورند.

متاسفانه سود جویان با استفاده از نام امداد خودرو اقدام به ارسال پیامک به هموطنان با مضمون هایی مانند «کارت اشتراک امداد - تخفیف برنده مسابقه و یا خوش حسابی» شماره های خود را جهت ارائه خدمات امدادی توصیه می کنند.

بر اساس گزارشات واصله چنین شرکت‌هایی با نام خدماتی ثبت می‌شوند و به راحتی می‌توانند قانون را دور بزنند؛ بنابراین لازم است سازمان‌های متولی مانند سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای ،پلیس راهور ناجا و دیگر مراجع ذیصلاح نظارت بیشتری بر فعالیت چنین شرکت‌هایی داشته باشند. هر چند در شرایط کنونی از رشد قارچ گونه این شرکت‌ها گریزی نیست، اما آنچه نقش اساسی در منزوی کردن آنها دارد، هوشیاری شهروندان است چرا که تنها با چند سوال ساده مانند درخواست آدرس و مجوز این شرکت‌ها به راحتی می‌توان به ماهیت آنها پی برد و جلوی سوءاستفاده از سایرین را نیز گرفت.

شایان ذکر است امداد خودرو رفاه ایرانیان دارای مجوز از پلیس راهور ناجا بوده و مجری خدمات امدادی 6 گروه خودروساز خارجی : مدیران خودرو، اطلس خودرو،آسان موتور، نگین خودرو،رامک خودرو وجیلران موتور آمادگی خود را جهت ارائه خدمات استاندارد در چهارچوب قوانین به کلیه هموطنان عزیز اعلام می دارد.