رانندگان قبل از سفر سلامت فنی خودرو را بررسی كنند

'بابك قهرمانی ' روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: دارندگان خودرو های سنگین و نیمه سنگین قبل از سفر به مراكز مكانیزه معاینه فنی خودرو مراجعه كنند.

وی با تاكید بر اینكه مراكز معاینه فنی مكلف به ارائه خدمات در ایام نوروز 91 هستند اضافه كرد: پلیس از تردد وسایل نقلیه سنگین و نیمه سنگین بدون برگه معاینه فنی جلوگیری می كند.


وی اظهار داشت: با توجه به احتمال بروز نقص فنی در زمان مسافرت، تیم ‌های امدادخودرو در جاده ها مستقر و در صورت بروز مشكلات از نگرانی و اتلاف وقت مسافرین نوروزی جلوگیری می كنند.

وی افزود: شركت های امدادخودرو در ایام تعطیلات نوروز با آمادگی كامل به خودروهای دارای نقص فنی خدمات امداد ارائه می دهند.

قهرمانی تصریح كرد: خدمات امدادی استاندارد ، با امكانات ویژه و روش های نوین حمل خودرو ، به صورت شبانه روزی توسط این شركت ها ارائه شده و در كوتاهترین زمان ممكن مشكلات ناشی از حوادث ترافیكی اعم از خرابی یا سانحه رانندگی كه منجر به انسداد یا كاهش عرض جاده ها می شود را رفع می كنند.

وی اظهار داشت : پوشش امدادی محورهای مواصلاتی استان همدان توسط شركت امداد خودرو 'رفاه ایرانیان' با استقرار ایستگاه های ثابت و سیار امدادی (كانكس و چادرهای امدادی) در سطح جاده های این استان انجام می شود .

معاون حمل و نقل این اداره كل تاكید كرد: این شركت به منظور رفاه و آسایش هموطنان و امدادخواهان سفرهای نوروزی خدمات فنی خود را به صورت رایگان و تحت نظارت این اداره كل از 20 اسفند ماه به مدت یكماه ارائه می كند.