امدادرسانی رایگان به خودروهای داخلی و خارجی در نوروز

ه گزارش خبرنگار هفته نامه بصیرت جوانان


علیرضا برنجی در یک نشست خبری اظهار داشت: از سال 87 جذب، آموزش و به کارگیری امدادگران را آغاز کردیم و تاکنون هزار نفر به صورت امدادگر و تخصصی کار فنی خودرو مشغول به کار شده‌اند.
وی تصریح کرد: با توجه به امداد رسانی سایپا و ایران خودرو به مشتریان خود، ما خودروهای خارجی عرضه شده توسط زاگرس خودرو، مدیران خودرو، آسان موتور و نگین خودرو را تحت پوشش قرار داده‌ایم.
وی با بیان اینکه در فصل تابستان و ایام نوروز 135 موقعیت ثابت در قالب کانکس و چادرهای امدادی به متقاضیان امداد رسانی می‌کنند، گفت: در ایام نوروز 91 در 320 شهر به متقاضیان امداد رسانی خواهیم کرد و 53 هزار کیلومتر از جاده‌های کشور را تحت پوشش قرار خواهیم داد.
برنجی با بیان اینکه مدّت انتظار متقاضیان برای برخورداری از امداد شرکت رفاه ایرانیان حدود 30 دقیقه برآورد شده است، اظهار داشت: در اردیبهشت 91 برای اولین بار آموزش عملیات امداد در زمان بروز حادثه را از طریق سازمان فنی حرفه‌ای به متقاضیان ارائه خواهیم کرد.
وی با اعلام شماره تماس 64026 گفت: متقاضیان دریافت امداد می‌توانند از طریق این شماره تلفن با مرکز پیام امداد خودرو ارتباط برقرار کنند.
به گفته وی، امداد رسانی در نوروز 91 یعنی ۲۵ اسفند تا ۲۰ فروردین به متقاضیان صاحب خودروهای خارجی و همچنین داخلی به صورت رایگان انجام می‌شود.
وی ادامه داد: در حال حاضر 2 میلیون و 200 هزار مشترک تحت پوشش شرکت رفاه ایرانیان قرار دارند و متقاضیان با استفاده از کارت اشتراک با هزینه 5 هزار تومانی می‌توانند از 20 درصد تخفیف در بیمه بدنه خوردو، 20 درصد بیمه در خدمات امداد و 30 درصد تخفیف در خدمات تعمیرگاهی برخوردار شوند.