میانگین زمان انتظار امداد خواهان در نوروز، ۳۰دقیقه خواهد بود

ناوگان امداد خودروی رفاه ایرانیان در طرح امداد نوروزی بیش از 680دستگاه خودرو امدادی، تعداد 135کانکس و چادر امدادی در سراسر کشور امداد رسانی فنی خواهد داشت.

به گزارش دنیای خودرو به نقل از موج، علیرضا برنجی باقری مدیرعامل شرکت توسعه خدمات خودروی رفاه ایرانیان، با بیان این مطلب گفت: با توجه به چینش و استقرار گروه‌های امدادی زمان انتظار امداد خواهان در نوروز۹۱ به صورت میانگین ۳۰دقیقه در کشور خواهد بود.

وی با اشاره به آغاز فعالیت های شرکت فوق در سال۸۶ عنوان کرد: این شرکت به منظور ارائه خدمات متنوع خودرویی و ایجاد سفری ایمن برای شهروندان و شرکت های خودروسازی خارجی فعالیت خود را آغاز و به مرور ارائه خدمات را افزایش داد. آقای برنجی باقری در خصوص پوشش ارائه خدمات امدادی به خودروهای مختلف عنوان کرد: با توجه به جای خالی ارائه خدمات امدادی به خودروهای خارجی و وارداتی در سطح کشور این شرکت فعالیت خود را با محوریت امدادرسانی به شرکت های مختلف واردکننده خودرو و نمایندگی ها آغاز کرد در این راستا هم اکنون با شرکت هایی چون زاگرس خودرو، مدیران خودرو، آسان موتور، و نگین خودرو برای ارائه خدمات امدادی همکاری داریم.

مدیرعامل شرکت توسعه خدمات خودروی رفاه ایرانیان، با اشاره به ارائه خدمات این شرکت به صورت شبانه روزی در سراسر کشور عنوان کرد:در ایام نوروز۹۱ شرکت‌هایی که با این گروه همکاری دارند می‌توانند از ۲۵ تا ۲۰ فروردین خدمات رایگان دریافت کنند.

برنجی باقری، اولویت این شرکت را انجام تعمیرات فنی در محل عنوان کرد و افزود: اولویت دوم ما اعزام خودرو به تعمیرگاه است.

مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان در پایان خاطرنشان کرد: امدادخواهان در صورت نیاز به خدمات فنی در سراسر کشور می توانند با شماره ۶۴۰۲۶ ارتباط برقرار کرده و خدمات فنی دریافت کنند.