دستگاه خودروی امدادی آماده امدادرسانی فنی به مسافرین نوروزی

«مجله ماشین» - مدیرعامل شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان، از آمادگی امدادگران این شرکت جهت ارائه خدمات امدادی به مسافرین در سراسر کشور خبر داد.
علیرضا برنجی مدیر عامل شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان در اولین نشست خبری مدیران ارشد این شرکت با اصحاب رسانه، در ارتباط با امدادهای نوروزی گفت: مرکز تماس امداد خودرو رفاه ایرانیان، به صورت شبانه روزی آماده دریافت پیام های هموطنان عزیز از طریق شماره 64026-021 در سراسر کشور می باشد، و در هر نقطه از کشور عزیزمان امداد خواهان می توانند از خدمات این شرکت بهره مند شوند. وی گفت: این شرکت تعاونی به عنوان مجری انحصاری خدمات امدادی گروه های خودروساز از جمله شرکت های: آسان موتور، مدیران خودرو، زاگرس خودرو، نگین خودرو و سایر خودروها در نظر دارد برای پوشش امدادی مواصلاتی کشور، نسبت به استقرار ایستگاه های ثابت و سیار امدادی (کانکس و چادرهای امدادی)، از تاریخ 25/12/1390 لغایت 20/01/1391 در سطح استان ها به منظور رفاه و آسایش هم وطنان و امدادخواهان در سفرهای نوروزی با همکاری شهرداری های کشور و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در 320 شهر و در 53 هزار کیلومتر از جاده های کشور را به اجرا درآورد.
برنجی افزود: ناوگان امداد خودرو رفاه ایرانیان در طرح امداد نوروزی بالغ بر 680 دستگاه خودرو امدادی، تعداد 135 کانکس و چادر امدادی در سراسر کشور به امداد خواهان، امدادرسانی فنی می نماید و با توجه به نحوه چینش و اسقرار گروه های امدادی زمان انتظار امدادخواهان در نوروز سال 91 میانگین 30 دقیقه در کشور خواهد بود. و همچنین امدادخواهان ارجمند در صورت نیاز به خدمات فنی در سراسر کشور می توانند با شماره 64026-021 ارتباط برقرار نمایند.
به گزارش خبرنگار «مجله ماشین»، شرکت تعاونی توسعه خدمات خودرو رفاه ایرانیان در سال 86 به عنوان اولین تعاونی امداد خودرو تشکیل شد و به عنوان گسترده ترین ناوگان امدادخودرویی طی 5 سال اخیر در شهرها و جاده های کشور خدمات رسانی فنی نموده است.