اعزام ۲۰ دقیقه‌ای ماشینهای امدادی از ۲۳اسفند تا ۲۰ فروردین

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس ، علیرضا برنجی امروز در یک نشست خبری اظهار داشت: خدمات امدادی در طرح امداد نوروزی شرکت رفاه ایرانیان در بیش از 320 شهر و 53 هزار کیلومتر از جاده‌های کشور ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه 180 ایستگاه ثابت و سیار برای ارائه خدمات امدادی در نوروز ایجاد خواهد شد، افزود: ارائه امداد نوروزی در شهرهای توریستی و زیارتی برای ما اولویت بیشتری دارد.

 


وی با بیان اینکه امسال نسبت به سال گذشته ایجاد ایستگاه‌های ثابت و سیار برای امداد‌رسانی 30 درصد افزایش یافته است، گفت: 974 واحد خودرویی با بیش از 1200 امداد‌گر در جاده‌ها مستقر خواهند شد.

برنجی با اشاره به همکاری شرکت امداد خودروی رفاه ایرانیان با شرکت‌های خودروساز خارجی برای ارائه امداد نوروزی گفت: کنسرسیومی جهت ارائه خدمات با شرکت‌های خارجی تشکیل شده‌ است.

وی با بیان اینکه امسال میانگین زمان انتظار مشتریان ما 25 دقیقه بوده است، گفت: سعی داریم این مدت را 20 درصد کاهش دهیم.

برنجی تصریح کرد: علاوه بر ایستگاه‌های ثابت و سیار، 64 واحد نمایندگی نیز در شهرها به متقاضیان خدمات رسانی خواهند کرد.

مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان با بیان اینکه دو نوع امداد بالینی و خودروبر به متقاضیان ارائه خواهد شد،گفت: علاوه بر این در استان خوزستان با توجه به حجم سفرهای راهیان نور پایگاه‌های ویژه‌ای ایجاد خواهد شد.

وی با اشاره به صدور 66 مجوز جدید برای شرکت‌های امداد‌رسان خودرویی گفت: این مجوزها طبق مصوبه هیأت وزیران برای ساماندهی امداد‌رسانی به خودروها صادر شده و در این راستا اداره حمل و نقل و پایانه‌های هر استان در بیرون از شهرها متولی امداد‌رسانی به خودروها هستند.