کاهش 20 درصدی میانگین زمان انتظار در طرح نوروزی

میهن صنعت : مرحله دوم طرح خدمات رسانی فنی امداد خودرو رفاه ایرانیان به گروه خودروساز خارجی اجرا می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی میهن صنعت، علیرضا برنجی مدیرعامل شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان، با بیان این مطلب گفت: بر اساس آخرین آمار مأخوذه بیشترین خدمات رسانی فنی در مرحله اول سفرهای نوروزی به استان های مازندران، قم، اصفهان، فارس و خراسان رضوی اختصاص داشته که امدادگران فنی خودرویی این شرکت تعاونی بصورت شبانه روزی اقدام به ارائه خدمات به امدادخواهان کرده اند.


وی با بیان اینکه از ابتدای طرح امداد نوروزی، امدادگران و نمایندگی های این شرکت تعاونی در استان های کشور در آماده باش کامل بسر می برند، اظهار داشت: با کاهش 20 درصدی میانگین زمان انتظار نسبت به سال گذشته شاخص قابل توجهی در امداد رسانی کسب کرده ایم.

به گفته برنجی، امداد خودرو رفاه ایرانیان با مشارکت در طرح ساماندهی مراکز امداد رسانی فنی وسایل نقلیه از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای که همزمان با طرح نوروزی 1392 در راههای برون شهری آغاز شده است ضمن تعامل و همکاری مستمر با ادارات کل حمل و نقل و پایانه های استان های کشور در مرحله دوم سفرهای نوروزی از آمادگی کامل برای خدمات رسانی به هموطنان برخوردار است.

مدیرعامل امداد خودو رفاه ایرانیان یادآور شد: محورهای مهم کشور در طرح امداد نوروزی تا 20 فروردین ماه 92 تحت پوشش خدمات رسانی فنی قرار دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مسافران نوروزی در صورت نیاز به خدمات امدادی می توانند 24 ساعته با شماره تماس 64026-021 و یا از طریق سامانه پیام کوتاه 300064026 ارتباط برقرار کنند.