امداد رسانی رایگان به خودرو های داخلی و خارجی در نوروز

مدیر عامل شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان گفت : در ایام نوروز 680 دستگاه خودروی امداد رسان در سطح کشور به خودرو های معیوب امداد رسانی می کنند .

علیرضا برنجی  در یک نشست  خبری اظهار داشت : از سال 87 جذب، آموزش و به کار گیری  امداد گران را آغاز کردیم و تا کنون هزار نفر به صورت امدادگر و تخصصی کار فنی خودرو مشغول به کار شده اند .

وی تصریح کرد : با توجه به امداد رسانی سایپا و ایران خودرو  به مشتریان خود، ما خودرو های خارجی عرضه شده توسط زاگرس خودرو ، مدیران خودرو، آسان موتور و نگین خودرو را تحت پوشش قرار داده ایم .

وی با بیان اینکه در فصل تابستان و ایام نوروز 135 موقعیت ثابت در قالب کانکس و چادر های امدادی به متقاضیان  امداد رسانی  می کنند ، گفت : در ایام نوروز 91 در 320 شهر به متقاضیان امداد رسانی  خواهیم کرد و 53 هزار کیلومتر  از جاده های کشور را تحت پوشش قرار خواهیم داد.برنجی با بیان اینکه مدت انتظار متقاضیان  برای برخورداری  از  امداد شرکت رفاه ایرانیان حدود 30 دقیقه برآورد شده است ، اظهار  داشت : در اردیبهشت 91 برای اولین  بار آموزش عملیات  امداد در زمان بروز حادثه را از طریق سازمان فنی حرفه ای به متقاضیان ارائه خواهیم کرد .وی با اعلام شماره تماس 64026 گفت : متقاضیان دریافت امداد می توانند از طریق این شماره با مرکز پیام امداد خودرو ارتباط برقرار کنند .به گفته وی ، امداد رسانی در نوروز 91 یعنی 25 اسفند تا 20 فروردین به متقاضیان  صاحب خودرو های خارجی و همچنین داخلی به صورت رایگان انجام  می شود .

وی ادامه داد : در حال حاضر 2 میلیون و200 هزار مشترک تحت پوشش شرکت رفاه ایرانیان قرار دارند و متقاضیان با استفاده از کارت اشتراک  با هزینه 5 هزار تومانی می توانند از 20 درصد تخفیف در بیمه بدنه خودرو ، 20 درصد تخفیف در خدمات امداد و 30 درصد تخفیف در خدمات تعمیر گاهی برخوردار شوند .