امدادرساني دو مرحله اي در تابستان

به گزارش ايرنا، عليرضا برنجي در نشست تخصصي نمايندگان استاني امداد خودرو رفاه ايرانيان كه با حضور نمايندگان پليس راه ناجا،سازمان راهداري وحمل ونقل جاده اي كشور و سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور برگزار شد، به ارايه خدمات اين تعاوني به صورت شبانه روزي در سراسر كشور در آستانه شروع سفرهاي تابستاني اشاره كرد و افزود: ناوگان ما در طرح تابستاني خود به بالغ بر ۹۸۷ دستگاه خودرو امدادي، ۱۸۶ ايستگاه ثابت و سيار امدادي در سراسر كشور امداد رساني فني خواهد داشت.
به گفته وي طرح امداد رساني در ايام تابستان قراراست در دو مرحله اجرا شود كه مرحله اول آن از اول تيرماه آغاز و تا ابتداي ماه مبارك رمضان ادامه دارد و مرحله دوم آن نيز از پايان ماه مبارك رمضان تا ۳۱ شهريور همزمان با بازگشايي مدارس ادامه خواهد داشت .
وي تصريح كرد: در اين طرح تمامي جاده ها و محورهاي كشور خصوصا مسيرهاي منتهي به شهرهاي زيارتي و گردشگري تحت پوشش خدمات رساني فني اين تعاوني قرار خواهند گرفت .
برنجي گفت:مسافران در صورت نياز به خدمات امدادي مي توانند بصورت ۲۴ ساعته با شماره تلفن ۶۴۰۲۶-۰۲۱ مركز پيام امداد خودرو رفاه ايرانيان تماس حاصل فرمايند .
نماينده سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي كشور ضمن تقدير و تشكر از زحمات امدادگران در طرح امداد نوروز ۹۲ ، كسب رتبه برتر امدادرساني فني در جاده ها را به امدادگران و نمايندگان استاني اين تعاوني تبريك گفت و بر رعايت هر چه بيشتر دستورالعمل هاي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي تأكيد كرد.