مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان با تشریح جزئیات امداد نوروزی این شرکت، از ساماندهی امدادرسانی به خودروی معلولان و جانبازان در سال آینده

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، علیرضا برنجی در یک نشست خبری با بیان اینکه در سال 90 در استان تهران برای امداد نوروزی با شرکت سایپا همکاری کردیم، در مورد انتقاد مسئولان سایپا از برخی شرکت‌های امداد خودرویی اظهار داشت: در سال 89 هیأت وزیران مصوبه‌ای را صادر کرد که بر اساس آن، صدور مجوز، رسیدگی به شکایت و لغو پروانه امدادرسانی در داخل شهرها از طریق شهرداری انجام می‌شود و این کار در جاده‌ها با مجوز سازمان راهداری صورت گیرد.

وی صدور مجوز برای شرکت‌های خصوصی امدادرسان را عاملی برای کاهش کار امداد ایران خودرو و سایپا عنوان کرد و گفت: امدادرسانی برخی شرکت‌های امداد خودرویی سریعتر از ایران خودرو و سایپا انجام می‌شود، زیرا 95 درصد امداد آنها از طریق نیروهای بومی صورت می‌گیرد.

برنجی در ادامه با بیان اینکه در طرح نوروزی امداد خودرو رفاه 182ایستگاه ثابت و 1174 ناوگان امدادی به متقاضیان امدادرسانی خواهند کرد، تصریح کرد: 72 دستگاه تجهیزات امدادی در طرح امداد نوروزی امسال در نظر گرفته شده و در تمام محورهای ورودی و خروجی تهران طرح ویژه‌ای را اجرا خواهیم کرد.

وی در مورد تعرفه ارائه خدمات به مشتریان نیز گفت: در جلسه‌ای با اتحادیه تعمیرگاه‌های تهران قرار شد از تعرفه این اتحادیه برای ارائه خدمات استفاده کنیم و علاوه بر آن، مبلغی نیز بابت ایاب و ذهاب در نظر گرفته شود.

مدیر عامل امداد خودرو رفاه با اشاره به اینکه سال آینده در داخل شهرها نیز برای ساماندهی امداد اقدام خواهیم کرد، گفت: امدادرسانی به خودروهای ویژه معلولان و جانبازان نیز توسط امداد خودروی رفاه در حال پیگیری است و قرار است در کل کشور این کار توسط ما انجام شود.