اجرای طرح 5روزه خدمات امدادی ویژه ایام ارتحال امام(ره)

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان از اجرای طرح پنج روزه خدمات امدادی ویژه ایام ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرنگار «پرشین خودرو»، علیرضا برنجی، با اعلام این مطلب و ضمن عرض تسلیت به مناسبت بیست و ششمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران گفت: طرح خدمات امدادی ایام ارتحال از 12 تا 16 خردادماه جاری بصورت شبانه روزی در مسیرهای منتهی به حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) به زائران صورت خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه همزمان با برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و با توجه به اینکه بخش عمده ای از سفرهای زیارتی در ایام ارتحال به حرم امام(ره) منتهی می شود، از اختصاص 34 خودروی امدادی برای ارائه خدمات مطلوب، مورد نظر و درخواست زائران خبر داد.

به گفته برنجی، امدادخودرو رفاه ایرانیان ارائه دهنده خدمات امدادی به 7 گروه خودروساز و واردکننده شامل شرکت های مدیران خودرو، پرشیا خودرو، آسان موتور، اطلس خودرو، جیلران موتور، نگین خودرو و کرمان موتور است و در عین حال امکان ارائه خدمات امدادعمومی به تمامی هموطنان نیز فراهم می باشد.

مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان در پایان خاطرنشان کرد: مرکز پیام این شرکت امدادی با شماره تماس 64026-021 پاسخ گوی شبانه روزی امداد خواهان است.