امدادرسانی بخش خصوصی با 1200 خودرو در زمستان

پرشین خودرو: یکی از شرکت های فعال امداد خودرویی بخش خصوصی، طرح امداد زمستانی خود را با 1200 ناوگان امدادی در سراسر کشور آغاز کرده است.

علیرضا برنجی مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان، در گفت وگو با خبرنگار «پرشین خودرو»، در این خصوص گفت: ناوگان خدمات امدادی این شرکت به بیش از 1200 دستگاه خودرو تجهیز شده و آماده ارائه خدمات در طرح ویژه زمستانی به تمامی مسافران در تمام محورهای مواصلاتی کشور است.

به گفته وی، ناوگان خدمات امداد خودرو رفاه ایرانیان علاوه بر همکاری با "سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای" با سایر سازمان های خدمات رسانی مانند "پلیس راهور" و "سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر" همکاری و رابطه تنگاتنگی دارد.

برنجی، با تاکید بر اینکه تمام ناوگان امدادی این شرکت در تمامی ساعات شبانه روز مشغول انجام خدمات امدادی هستند، تصریح کرد: در طرح ویژه زمستانی که از اول آذر ماه آغاز و تا 29 اسفند ماه امسال ادامه خواهد داشت پایگاه های امدادی بصورت شبانه روزی به خدمت رسانی می پردازند.

مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان در پایان همچنین از تمامی هموطنان و مسافران که با خودروی خود سفر می کنند درخواست کرد تا با تجهیزات ایمنی و لازم در جاده ها تردد کنند و خاطرنشان کرد: مرکز تماس این شرکت امداد خودرویی بصورت شبانه روزی و با شماره 64026-021 آماده ارائه خدمات امدادی به هموطنان عزیز است.