اطلاعیه مدیران خودرو شماره 1

مشتری گرامی، از حسن انتخاب شما سپاسگزاریم.

شرکت مدیران خودرو در راستای ارتقاء خدمات پس از فروش و افزایش رضایتمندی در گروه مشتریان، ضمن عقد قرارداد با شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان، اقدام به توسعه شبکه امداد خود نموده است.

لذا به منظور بهره برداری از خدمات 24 ساعته (حمل خودرو به نزدیکترین نمایندگی مدیران خودرو) به دستورالعمل ذیل توجه فرمائید.

1- کارت امداد مدیران خودرو همراه با سایر اسناد خرید خودرو در اختیار مالک خودرو قرار خواهد گرفت.

شماره سریال مندرج در این کارت منطبق با اطلاعات خودرو بوده و برای هر خودرو فقط یکبار صادر خواهد شد. لذا خواهشمند است در نگهداری این کارت نهایت دقت را بعمل آورید و در صورت فروش خودرو در اختیار مالک جدید قرار دهید.

2- کلیه دارندگان خودروهای MVM در صورت توقف در مسیرهای شهری و جاده­های برون شهری می­توانند در هر ساعت از شبانه روز با شماره مندرج در کارت امداد مدیران خودرو (64026-021) تماس حاصل و از امکانات این شرکت جهت حمل خودرو خود به نزدیکترین نمایندگی مدیران خودرو بهره­مند شوند.

تذکر 1: در مقطع تماس با امداد، کارت خودرو که حاوی شماره شاسی و سایر مشخصات می­باشد را بهمراه داشته و پاسخگوی سایر سوالات به امدادگران از جمله محل توقف و کیلومتر خودرو باشید.

تذکر 2: این خدمات صرفا در قالب حمل خودرو به نزدیکترین نمایندگی مدیران خودرو می­باشد و این شرکت از سایر تقاضاهای مورد درخواست در مقطع امداد، سلب مسئولیت می­نماید.