امدادرسانی به هیونداهای هیبریدی به امداد خودرو رفاه ایرانیان سپرده شد

با امضای قرارداد بین پاکرو و امداد خودرو رفاه ایرانیان؛امدادرسانی به هیونداهای هیبریدی به امداد خودرو رفاه سپرده شد. شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان مسئولیت امدادرسانی به خودروهای هیوندای هیبریدی در کشور را بر عهده گرفت.

طبق اعلام روابط عمومی شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان با امضای قرارداد همکاری بین شرکت پاکرو سبز قشم نماینده رسمی محصولات هیوندای هیبریدی در ایران و امداد خودرو رفاه ایرانیان، وظفیه امدادرسانی به خودروهای هیوندای هیبریدی به امداد خودرو رفاه سپرده شده است.

شایان ذکر است، شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان در یک قرارداد خدمات امدادی با نماینده رسمی هیوندای هیبریدی، عهده دار انجام تمام ماموریت های محوله امدادی، و حمل تمام خودروهای تحت پوشش این شرکت در سراسر کشور با استانداردهای مطلوب، شده است.
 همچنین به منظور ارائه بهتر خدمات امدادی به دارندگان محصولات هیبریدی هیوندای قرار است که نسبت به استانداردسازی خودروهای امدادی و امدادگران براساس مجوزها و دستورالعمل های وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام شود.

دارندگان خودروهای هیوندای هیبریدی برای دریافت خدمات امدادی می توانند با مرکز تماس شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان به شماره 02164026 تماس حاصل کنند.